آنچه شما باید قبل از سفر شما بدانید

سفر است یک راه عالی برای لذت بردن از خود و جهان را مشاهده کنید. آیا سفر به یک شهر یا یک کشور دیگر چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد. بسیاری از مکان های جدید و هیجان انگیز را ببینید که مطمئن شوید که شما را در ماجراهای جالب است. این مقاله برخی از اطلاعات زیادی درباره روش های لذت بردن از سفر می دهد.

اگر شما در خارج از کشور سفر مهم سند برخی از اطلاعات است.

میان این اطلاعات باید به اطلاعات تماس برای سفارت و یا کنسولگری برای کشور شما در حال دیدن. اگر شما مشکلات جدی روبرو می شوند به این ترتیب شما طرح اضطراری پشتیبان داشته باشد. اگر شما هر گونه مسائل، آنها به شما کمک می توانید.

اگر با فرزندان سفر، حفظ اخیر، رنگ تصویر آنها را با شما در تمام اوقات، فقط در مورد آنها از دست رفته تبدیل. از دست دادن فرزند شما کاملا عریان برای تلفن های موبایل و احتمالا نه حتی فکر کردن به آن می خواهید.

آن با این حال، هنوز رخ می دهد. نگه داشتن عکس با کودک خود را با شما در صورت آنها را از شما جدا شدن کمک خواهد کرد آنها را به راحتی از فقط توضیحات را بیابید.

به منظور قیمت سفر خود را پایین نگه دارید، شما باید آن را بسیار جلوتر از برنامه کتاب. بسیاری از چیزهایی است که هزینه پول در حالی که سفر وجود دارد و بسیاری از آنها را ارزان تر در هنگامی که جلوتر از زمان خریداری. فرمان روشن آخرین لحظه هزینه کلی هزینه سفر خود را کاهش می دهد.

سعی کنید کمی انعطاف پذیر مربوط به مقصد تعطیلات که. این می تواند کمک به بهبود کيفيت تعطیلات خود را. علاوه بر این، انتخاب مقصد مختلف می تواند کلیدی برای صرفه جویی در پول کمی که تعطیلات بودجه تنگ است.

ورزش قبل از شما در هواپیما. پروازهای طولانی تر می تواند خسته کننده. هنگامی که شما مجبور به نشستن در همان موقعیت را برای ساعات متمادی, پشت و پاها تا گرفتگی عضلات می تواند. کشش از قبل و یا انجام برخی از امور روزمره گرم کردن سریع نگه داشتن درد و گرفتگی عضلات پا در خلیج کمک می کند.

سفر می تواند یک تجربه بسیار آموزشی برای هر عضو خانواده. حتی سفر به یک کشور در حال توسعه مصرف می تواند یک راه امن برای آموزش بچه ها در مورد زندگی مردم خارج از کشور خود. سفر دور afield روشی فوق العاده برای افشای خودتان را به شیوه زندگی جدید و پیشینه فرهنگی است.

وقتی که رزرو برای اقامت هتل، حتما به سوال در مورد خرما برای بازسازی ممکن است. چند چیز بدتر تجربیات سفر از بیدار شدن از خواب خیلی زود به صدا ساخت سر و صدا هستند. سعی کنید برای جلوگیری از هر تاریخ نوسازی.

اگر شما بگذارید یک ماشین در فرودگاه که اطمینان به کتاب پارکینگ خود را جلوتر از زمان. آن گران تر به فضای کتاب در روز خروج خواهد بود. اگر شما زندگی نزدیک به فرودگاه، ببینید آیا گرفتن یک تاکسی ارزان تر است که این امر می تواند بابت پارکینگ فرودگاه است.

سفر شادی برای بسیاری از مردم است. بسیاری از مکان های مختلف در جهان به سفر وجود دارد. هیچ جایی یکسان است اگر شما آن را به دو برابر شده است. سپس استفاده از ایده ها و توصیه های این مقاله، شما می توانید سفر خود را بالا ببرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>