ترک شهر? آیا حق با برخی از توصیه های سفر ساده!

سفر می تواند بسیار هیجان انگیز و فریبنده. هر کس می خواهد برای دیدن مکان های جدید، دیدار با فرهنگ های مختلف و بیان شگفتی شاهد. برنامه ریزی دقیق اطمینان خواهد داد که شما را به یک سفر بزرگ. این نکات کمک خواهد کرد که شما لذت بردن از سفر خود را.

اگر شما از کودک در مورد آنها گم عکس رنگ از او در کیف پول خود را نگه دارید. دوری از خانه و از دست دادن فرزند چشم انداز بسیار ترسناک است. متاسفانه، می تواند رخ دهد. اگر شما یک عکس از بچه های خود را با شما آن اگر آنها را از شما جدا شدن در جمعیت و نیاز به کمک پیدا کردن آنها کمک می کردن.

هنگامی که شما سفر آرامی بسته و تنها ملزومات را. نکته کمتر باید با شما کمتر شانس شما را از اشیاء با ارزش از دست دادن و یا خطر داشتن آنها به سرقت رفته است. به عنوان آنها معمولا بزرگترین و سنگین ترین چیز شما را بیش از حد بسیاری از کفش را ندارد.

دوربین دیجیتال را برای تعطیلات است که شما در حال بدست گرفتن.

اگر شما صرف خواهد شد بسیاری از زمان در خارج از منزل، به عنوان مثال، احتمالا دوربین باتری قابل شارژ است که نمی خواهید. که به سرعت می کند بنابراین شما هرگز شات دست را انتخاب کنید.

هنگامی که شما قصد اقامت در هتل برای امنیتی اضافه شده مطمئن شوید که شما همراه با چوب پنبه بستن درب به ارمغان بیاورد. اگر شما در حال سفر در کشور کمتر توسعه یافته، مهم است که هتل امنیت، به خصوص در شب اضافه شده است. اگر deadbolt یا زنجیره ای پشت درب وجود دارد، قرار دادن کوچک گوه doorstop تحت درب اتاق قبل از رفتن به رختخواب.

برخی از clothespins همراه با شما در سفر خود را. چند clothespins هنگام سفر بسیار سودمند می باشد.

همیشه به خاطر داشته باشید که در آن اموال خود را دارد و موارد مهم در محل شما همیشه باید دسترسی به حفظ. هنگام حمل کیف دستی ایمن برابر بدن خود را با استفاده از بازوی خود را نگه. تکیه بر تسمه به تنهایی. علاوه بر این، سعی کنید برای جلوگیری از کیسه که زیپ دسترسی آسان است که کسی ممکن است بتواند به راحتی جدا کردن در مترو و یا حمل و نقل عمومی منطقه شلوغ. شما باید این چیزها را در ذهن داشته باشیم که تلاش برای پیدا کردن کیسه سفر که قابل اعتماد برای شما.

مطمئن شوید که یک دوست یا عضو خانواده است یک کپی از برنامه سفر خود را. پس از آن، مردم در خانه همیشه جایی که شما در طول سفر خود را می دانید. برخی به ماندن در تماس نزدیک با آن فرد را. آنها نمی خواهد نگران اگر شما چک کنید صورت پیش تعیین شده.

چه نوع از پوشش بیمه کارت اعتباری خود را ارائه می کند؟ نمونه خواهد بود اگر شما تا به حال پرواز لغو شد، چگونه هزینه می شود منعکس شده در کارت شما. می دانید چه که قبل از شما در سفر خود را بروید.

پیش بینی لحظه ای شما سفر کتاب ساخت. بد از دیگران فقط شما از آن دسته از موانع رو به راه راست دهید ممکن است. این راهنمایی باید کمک به شما در تدوین طرح ایده آل به طوری که شما لذت بردن از تعطیلات خود را به حداکثر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>