3 هتل لوکس در استانبول

اگر شما هم قصد سفر به ترکیه را دارید، و مقصد خود را استانبول انتخاب کرده اید، یکی از مهم ترین و بزرگترین دغدغه های شما میتواند انتخاب هتل مناسب باشد.ما در این مقاله کوتاه سعی داریم چند مورد از بهترین ها و مشهور ترین هتل های استانبول را به خدمت شما عزیزان، اطلاع دهیم تا درصورت پسندیدن، آنها را به عنوان اقامتگاه موقت خود برگزینید.

استانبول

میدانید که در یک سفر توریستی، هتل به عنوان پایه ترین و شاید مهم ترین عامل لذت بخش بودن سفر مطرح میشود.شما میتوانید با انتخاب یک هتل نامناسب، سفر خود را حتی به بهشتی ترین شهر دنیا نیز، برای خود تلخ و ناخوشایند کنید و از طرف دیگر، گاهی هتل و زیبایی های آن تنها دلگرمی مسافران یک منطقه میشود و نقطه تمایز سفرشان خواهد بود.و به همین علت است که ما سعی داریم چندتا از هتل های استانبول را معرف حضورتان برسانیم:

هتل سورملی:

هتل سورملی استانبول درواقع جزو هتل های 5 ستاره و لوکس استانبول محسوب میشود. این قصر زیبا میان پل بسفر و مرکز خرید Metrocity قرار دارد. هتل سورملی مرکز شهر محسوب میشود و از این بابت به تمامی راه های ارتباطی متصل می باشد. این هتل دارای اتاقها مجلل بوده و به امکانات عالی مجهز می باشند. میهمانان میتوانند غذاهای ترکیه ای اصیل تا غذاهای بین المللی را در این هتل تجربه کنند. با 3 هتل لوکس در استانبول همراه باشید.

هتل سورملی استانبول

موقعیت هتل سورملی استانبول، این هتل را به پایگاه مناسبی برای بازدید شهر به هدف کاری یا برای مشاهده استانبول و اطراف شهر به هدف تفریح، تبدیل ساخته است. فاصله هتل تا فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر و تا میدان تقسیم 4 کیلومتر می باشد.

هتل تایتانیک استانبول:

اگر نام میدان تقسیم را شنیده باشید، حتما نام این هتل 4 ستاره که در آن واقع شده است را نیز شنیده اید. در طراحی این هتل شهری مدرن بیشتر كارایی برای مسافران تجاری مدنظر بوده است. هتل با فضای كاری مدرن و کارمندان حرفه‌ای و خدمات متفاوت در سال ٢٠٠٨ ساخته شده استتدارکات ورزشی و تفریحی نیز به مسافران کاری این شهر، کمک میکند و آنها را در این سفر، همیاری میکند.

هتل تایتانیک استانبول

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول، با فضایی مدرن و کارمندان مودب، میتواند برای هر مسافری که برای قرارهای کاری استانبول را برگزیده است، ایده آل باشد. این هتل از بهترین هتلهای استانبول می باشد و بسیار به مرکز همایشات، مراکز اصلی تجاری، آثار فرهنگی و تاریخی شهر استانبول، نزدیک می باشد. میهمانان میتوانند با استفاده از سیستم کارامد حمل ونقل منطقه به راحتی به اقصی نقاط شهر سفر نمایند.

هتل گرند جواهر:

اگر می خواهید به مراکز خرید استانبول نزدیک باشید، هتل گرند جواهر استانبول میتواند یکی از بهتران انتخابات شما باشد. جالب است بدانید که این هتل به عنوان مرکز اصلی برگزاری کنگره های مختلف در استانبول به حساب می آیداتاق های بزرگ، خدمات صبحانه فوق العاده و کارکنان کارکشته در ارتباط با توریسم، میتواند این هتل را به یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای سفر های کار تبدیل کند.

هتل گرند جواهر استانبول

هتل گرند جواهر و مرکز همایش های استانبول Grand Cevahir Hotel and Convention Center در محله شیشلی در قسمت جدید شهر استانبول واقع شده اند.
فضاهای داخلی هتل، اتاق های کامل و مجهز، میتواند برای مسافران تبدیل به یک استراحت گاه دلچسب، پس از یک روز سراسر کار و دغدغه باشد.

منبع: http://e-turkey.ir/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 + = 45

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>